ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ରାଶିଫଳ

ମେଷ: ଲକ୍ଷ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ ଲାଗି ନୂଆ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ। ବୈବାହିକ ଜୀବନ ସୁଖଦ ରହିବ। ସ୍ବାଦିଷ୍ଠ ଖାଦ୍ୟ ଭୋଜନ କରିବେ।

ବୃଷ: ନିଜ ଉପରେ ଭରସା ରଖନ୍ତୁ, ସଫଳତା ପାଇବେ। ଅଫିସରେ କାର୍ଯ୍ୟ ହାଲୁକା ହେବ। କବିମାନେ ନୂଆ କବିତା ରଚନା କରିବେ।

ମିଥୁନ: କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ମନ ଅସ୍ଥିର ରହିପାରେ। ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହନ୍ତୁ। ରାଜନୀତିରେ ନେତୃତ୍ବ ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ପରିଶ୍ରମ ବଢ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ।

କର୍କଟ: ଆପଣ ସତ୍ୟର ପଥରେ ଯିବେ। ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବହାର ଦେଖି ଶତ୍ରୁ ବି ବନ୍ଧୁ ହୋଇଯିବେ। ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ମିଳିପାରେ।

ସି˚ହ: ଆଧୢାତ୍ମିକ ଦିଗରେ ରୁଚି ବଢ଼ିବ। ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ। ଛାତ୍ରଙ୍କୁ କୌଣସି ମିତ୍ର ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ।

କନ୍ୟା: ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ତିକ୍ତତା କମିବ। ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଠାରୁ କୌଣସି ପ୍ରଶ୍ନ ବୁଝିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ। ପରିବାରରେ ପ୍ରସନ୍ନତା ବଜାୟ ରହିବ।

ତୁଳା: ବ୍ୟବସାୟରେ ସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଭରସାରେ ଜରୁରୀ କାମ ଛାଡ଼ନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଘରେ ସୁଖଦ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ।

ବିଛା: ନିଜକୁ ପ୍ରମାଣିତ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜଭୁତ ରହିବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କର ବ୍ୟବହାର ଉତ୍ତମ ରହିବ।

ଧନୁ: ପୁରୁଣା କାମ ସ˚ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବା ଲାଗି ଭଲ ଅବସର ରହିଛି। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ସକ୍ରିୟତା ବଢ଼ିପାରେ। ବୈବାହିକ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ପ୍ରସନ୍ନତା ଆସିବ।

ମକର: ବ୍ୟାଙ୍କ ଋଣ ନେଇ ଅସୁବିଧାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ। ଚାକିରିଆଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ରହିବ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ସୌଭାଗ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବ।

କୁମ୍ଭ: ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ ଖୁବ୍‌ ସହଜରେ ସ˚ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଅଫିସରେ କୌଣସି ବଡ଼ ଚୁକ୍ତି କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରେ। ନୂଆ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ ଲାଗି ଦିନଟି ଭଲ।

ମୀନ: କାମ ପ୍ରତି ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂଆ ନୀତି ପ୍ରୟୋଗ କରିବେ। ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଢ଼ିବ।